Enuygun.com’da 50 TL İndirim!

Enuygun.com’da 50 TL İndirim!

2-30 Nisan 2019 tarihleri arasında Enuygun.com’dan 500 TL ve üzeri uçak bileti alın, Maximum Mobil’den 50 TL indirim kazanın!
Kod almak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Maximum Mobil’i indirmek için: Katılımınızın ardından kampanya kodu ekranda görüntülenecektir.

İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında 1.000 adet indirim kodu dağıtılacaktır. Kampanyadan faydalanmak için Enuygun.com’a üye girişi yapıldıktan sonra, ödemeler sayfasında yer alan “İndirim Kodu” alanına Maximum Mobil’den alınacak olan kodun girilmesi yeterlidir. Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir. Kampanya, diğer indirim kodu ve promosyonlarla birleştirilemez. İndirim kodu tutarı bölünemez, farklı bir kişiye devredilemez. ENCoin kullanılarak yapılan ödemelerde indirim kodu kullanılamaz. İş Bankası ve Enuygun.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=enuyguncomda-50-tl-indirim&IdCampaign=MjkyMw==-ISB

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© All Right Reserved