PABLOSKY’de 6 taksit

PABLOSKY’de 6 taksit

NASIL KAZANIRIM?
6 taksit satış için, Pablosky mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
DİĞER BİLGİLER
6 taksit kampanyası dahilinde PABLOSKY mağazalarından yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır.
Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Burgan Bonus Business,Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
Kampanyaya ING Bonus Business, Deniz Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşluk bırakıp PABLOSKY yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms’nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr’dedir.
https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/pablosky-tekstil-taksit-kampanyasi

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© All Right Reserved